Měnit

už toho bylo moc. otázky, na které jsem neznala odpovědi. hodně mluvení, málo činů. hodně mluvení, málo upřímnosti. hodně mluvení, málo pohledů. hodně mluvení, málo lásky. střet zájmů. no jo no. stane se. andrej by moh vyprávět. a vidíš, taky se to táhlo dlouho. a přitom.

a přitom bylo od začátku jasný jak to je. někdy si prostě nenecháme pomoct. furt jenom no ale co když se to změní, třeba to bude zítra lepší. už ho nenaštvu a nedostanu další facku. ale dyť on je jinak tak hodnej. nó, tak občas mě trochu nutí abych šel dřív domu, ale vlastně vždyť třeba to chci sám. však ona si uvědomí jak mi ublížila a vrátí se. přileze. on jen potřebuje trochu času. moc se mi to nelíbí, ale TO NEVADÍ. když nepije, tak je skvělej. možná je trochu majetnická, ale kdo neni. hm, chtěl by, abych se jinak oblíkala, chodila ven s jinýma lidma a na jiný akce. nebo jako, vůbec abych spíš nikam nechodila. podle mě si zvykne. začne chodit se mnou. rád. ale hovno.

vnitřní integrita je must have mýho světa. nechci se podbízet a nechci snižovat nároky. na lidi. na možnost volby. a jeho jméno bude vždycky kunta kinte.

už toho bylo moc. měnit. měnit. měnit.

zrychlovat. nahrazovat. honem honem. nepřemýšlet. nebýt sám. hlavně NEPŘEMÝŠLET. zavírat oči a poslepu proběhnout čtyři večírky za večer. honem. usmívat se hlavně. jakože nic. všechno v pohodě. hodně mluvení. měnit a nahrazovat. chci tě úplně změnit. když se to nepodaří, tak tě nahradím. normálka.

přestala jsem ti posílat dopisy.

Advertisements
Měnit

One thought on “Měnit

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s